Výroba z plastů

Vedle distribuce plastů jsme schopní pokrýt také požadavky na jejich zpracování a dodávky produktůna klíč. Na Váš projekt doporučíme řešení a materiály s optimálním poměrem ceny a užitné hodnoty.
 
Výrobní program zahrnuje jak průmyslové aplikace (galvanizační vany, odsávací potrubí, pračky vzduchu, záchytné nádrže atd.), tak standardní produkty (septiky, jímky, ČOV, nádrže na dešťovou
vodu, či různé šachty šachty) vyráběné dle schválené technické dokumentace.
 
Dále zajišťujeme nestandardní zakázkovou výrobu podle požadavku zákazníka a jsme schopni připravit kompletní zpracování projektové a technické dokumentace. Provádíme profesionální výpočet bezpečnosti a stability konstrukce plastových nádrží pomocí speciálního sofistikovaného software.
 
ROZŠÍŘENÉ PORTFOLIO SLUŽEB V OBLASTI SVAŘOVÁNÍ PLASTŮ - díky instalaci nového svařovacího automatu WORK SP 4000 CNC pro sváření desek „na tupo“ můžeme nabídnout našim zákazníkům vylepšené možnosti svařování. Svařujeme homogenní desky z termoplastů až do síly 40 mm, sendvičové desky až do síly 80 mm, kompletujeme bazénová dna až do šířky 4 200 mm. Dále nabízíme navařování desek a plášťů, výrobu skruží, ohýbání plastů a další služby.
 

Kontakt

Ladislav Smolka
Vedoucí výroby

mobil: 606 793 760
vyroba@ftpplastics.cz